loading spinner

O nás

Spoločnosť RG Slovensko s.r.o. bola založená v roku 1993 pod názvom MIDITECH a je jedným z lídrom v špecializovanej distribúcií osobných ochranných pracovných pomôcok (OOPP) na Slovensku.

V roku 2021 sa spoločnosť Miditech s.r.o. premenovala na RG Slovensko s.r.o. z dôvodu 100% vstupu francúzskej skupiny R.G. SAFETY SAS.

Skupina R.G. SAFETY SAS je líder na európskom trhu s osobnými ochrannými pracovnými prostriedkami, ktorá v súčasnosti zamestnáva viac ako 500 zamestnancov v 27 pobočkách v EU a Afrike.

Akvizícia s R.G. SAFETY SAS je impulzom pre ďalší rozvoj a upevnenie dôvery našich zákazníkov a obchodných partnerov a je logickým pokračovaním našej spoločnosti v poskytovaní komplexných riešení v oblasti OOPP nielen na slovenskom trhu, ale aj v celej EU.

28 rokov podporujeme spoločnosti, ktoré chcú chrániť mužov a ženy pri práci. Vyvíjame maximálne úsilie, aby sme splnili všetky Vaše požiadavky. Spokojnosť zákazníkov je jednou z našich základných hodnôt a znamená, že všetky naše akcie sú zamerané na tento prvotný cieľ. Požiadavky zákazníkov sú pre nás zdrojom motivácie. Našou prácou je počúvať, predvídať a nájsť najviac prispôsobené riešenia ktoré sú dnes uznávané na trhu.

Pôsobíme v 6 hlavných produktových skupinách:

  • Ochrana hlavy, tváre a očí
  • Ochrana dýchacích ciest
  • Ochrana rúk
  • Ochrana tela
  • Ochrana nôh
  • Zdravie a bezpečnosť

Náš tím

Náš team tvoria zodpovední ľudia, ktorí poznajú Vaše ekonomické prostredie a Vašu prácu. Sú Vám k dispozícii na otázky ohľadom produktov zaisťujúcich bezpečnosť a komfort pri Vašej práci, poradenstva a personalizovaných štúdií.

Naším cieľom je vybudovať silnú skupinu prostredníctvom trvalo udržateľného a ziskového rozvoja tým, že sa zabezpečí správna rovnováha medzi profesionálnou etikou, rešpektom ľudskosti a životným prostredím.

arrow_upward